Masum – Saathiya 322. Bölüm İzle

7 Şubat 2021 Pazar

AHEM VE GOPİ ARASINDA BÜYÜK GERİLİM

Masum’da bugün Kokila Ahem’in başkasıyla nişanlanacağını öğrenince fenalık geçirir. Ahem tüm yaşananlardan dolayı Gopi’yi suçlar. Çok öfkelenen Gopi Ahem’e dersini verebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 7 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölüm 322. bölümüyle izle7.com’da.

322. Bölüm

Kokila bir anda nişana gelir ve Ahem’e Mansi’yle nişanlanmasına izin vermediğini söyler. Fakat Ahem annesini herkesin içinde çok sert bir şekilde susturur. Bu üzüntüye daha fazla dayanamayan Kokila bir anda yere yığılır. Ahem annesini yerde görünce nişanı bırakıp onu hastaneye kaldırır. Annesinin durumunun iyi olduğunu öğrenen Ahem tüm olanlardan dolayı Gopi’yi sorumlu tutar. Daha fazla dayanamayan Gopi Ahem’e büyük bir ders verir. Gopi’nin sert tavrı Ahem’i aklını başına getirebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel