Masum – Saathiya 326. Bölüm İzle

11 Şubat 2021 Perşembe

AHEM VE MANSİ ARASINDA GERİLİM

Masum’da bugün Ahem ve Gopi’nin sesini duyan Kokila ölümden döner. Ahem ve Gopi’nin yakınlaşması ise Mansi ile Mira’yı rahatsız eder. Ahem Mansi’ye ne tepki gösterecek? Sevilen dizi Masum 11 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölüm 326. bölümüyle izle7.com’da.

326. Bölüm

Kokila hastanede ölüm kalım savaşı verir. Ahem ve Gopi’nin elinden dua etmekten başka çare gelmez. Mansi ise onların yakınlaşmalarından korkar. Kokila Ahem ve Gopi’nin seslerini duyunca gözlerini açar. Doktor bu gelişmeye çok şaşırsa da Modi ailesi Kokila’nın hayata döndüğünü duyunca çok sevinir. Ahem Gopi’yle birlikte hastanede refakatçı kalır. Mansi onları yalnız bırakıp gitmek istemese de Ahem onları gönderir. Bir bahane bulup hastaneye gelen Mansi, onları yan yana görünce çok bozulur. Mira ise Mansi’nin yanında yer alır ve Gopi’ye yüklenir. Mansi’nin Mira’yı dolduruşa getirdiğini söyleyen Ahem ne tepki gösterecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com