Masum – Saathiya 327. Bölüm İzle

12 Şubat 2021 Cuma

AHEM VE KOKİLA MUMBAİ’YE GİDECEK Mİ?

Masum’da bugün Kokila Ahem ile birlikte Mumbai’ye gitmeye karar verir. Pari ve Gopi onların gitmemesi için plan yapar. Kokila ve Ahem Mumbai’ye dönecek mi? Sevilen Hint dizisi Masum 12 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölüm 327. bölümüyle izle7.com’da.

327. Bölüm

Ahem Kokila’yı da alıp Mumbai’ye gitmeye karar verir. Hetal Ahem’den son birkez evlerine gelmesini ister fakat Ahem kabul etmez. Büyükanne Ahem’den Vidya’yı göndermesini ister. Ahem büyükannesinin ricasını kabul eder. Vidya Modi evine geldiğinde duygu dolu anlar yaşar. Kokila ise Mumbai’ye gitmek için Ahem’e söz vermiş olsa da ailesinden ayrılacağı için çok üzgündür. Kokila ve Ahem her şeyi geride bırakıp Mumbai’ye gidebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com