Masum – Saathiya 328. Bölüm İzle

13 Şubat 2021 Cumartesi

MANSİ GİDECEK Mİ?

Masum’da bugün Pari ve Gopi’nin yaptığı plan işe yarar. Ahem’in Gopi için çabaladığını gören Mansi çok kırılır. Ahem ve Mira Mansi’yi durdurabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 13 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 328. bölümüyle izle7.com’da.

328. Bölüm

Gopi ve Pari yeni bir plan yapar. Herkesin içinde Gopi’yi evden kovan Pari büyük tepki çeker. Ahem Pari’nin yaptıklarını duyunca çok öfkelenir ve ona hesap sorar. Pari Ahem’i kızdırmak için Gopi’yi kötüleyip onu kışkırtır. Ahem Pari’ye tokat atacakken Cigar onu durdurur ve buna hakkı olmadığı söyler. Ahem Cigar’a karşı Gopi’yi savunur. Mansi ve Mira Ahem’in sözlerini duyunca şok olur. Çok kırılan Mansi Ahem’i terk etmeye karar verir. Ahem ve Mira onun gitmesini önleyebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com