Masum – Saathiya 33. Bölüm İzle

24 Nisan Cuma

RASHİ’NİN PLANLARI İŞE YARAYACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 24 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 33. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün şehirde düzenlenen dans yarışması Modi ailesini heyecanlandırır. Rashi Kokila’dan intikam almak için bir plan yapar. Fakat Rashi’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

33. Bölüm

Şehirde bir festival düzenlenir. Modi ailesi bu festivale katılır. Festivalde düzenlenen dans yarışması Kokila’yı endişelendirir. Kokila komşuları Savita’nın kendisini küçümsemeye çalışmasına sinir olur. Rashi Cigar’la birlikte yarışmaya katılır. Onlara çok güvenen Kokila ve Hetal Savita’ya sabırla cevap verir. Fakat Urmila ve Rashi Kokila’yı küçüük düşürmek için bir plan yapar. Rashi’nin yarışmaya katılamayacağını öğrenen Kokila Savita karşısında küçük düşeceğini düşünüp endişelenir. Ahem ve Gopi’nin yarışmaya katılmasını öneren Rashi’yi bekleyen sürpriz ne?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com