Masum – Saathiya 330. Bölüm İzle

15 Şubat 2021 Pazartesi

MANSİ VE GOPİ KARŞI KARŞIYA

Masum’da bugün Ahem’in Mansi’yi birlikte kaldıkları eve getirmesi Gopi’yi yıkar. Mansi’nin karşısına çıkıp onunla savaşacağını söyleyen Gopi ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 15 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 330. bölümüyle izle7.com’da.

330. Bölüm

Mansi Ahem için bir öneminin olmadığını düşünmeye başlar ve öfke nöbeti geçirip kendisini odasına kilitler. Bunu duyan Ahem onu odadan çıkarmak ister fakat Mansi onu tersler. Mansi’ye kendini affettirmek isteyen Ahem Modi evine gider ve onun kendisiyle kalacağını söyler. Ahem’in Mansi’ye olan tavrını gören Pari şok olur ve bütün emeklerinin boşa gittiğini düşünür. Ahem Mansi’yle birlikte Urmila’nın evine geldiğinde Gopi yıkılır. Tüm bunlara dayanamayan Gopi Mansi’nin karşısına çıkar ve onunla savaşacağını söyler. Mansi Gopi’nin sözleri karşısında ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com