Masum – Saathiya 332. Bölüm İzle

17 Şubat 2021 Çarşamba

VİDYA GOPİ’YLE BARIŞIYOR

Masum’da bugün Vidya ve Mira Gopi hakkındaki gerçekleri öğrenir. Ailesinin yeniden bir araya gelmesini isteyen Vidya babasından onu affetmesini ister. Ahem ailesini yeniden bir araya getirecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 332. bölümüyle izle7.com’da.

332. Bölüm

Kokila Vidya ve Mira’nın annelerini suçlamasına dayanamaz ve tüm gerçekleri ortaya çıkarır. Annelerinin Rada’yı öldürerek ailesini kurtardığını öğrenen Vidya ve Mira şok olur. Kokila Gopi’nin kalbinin temizliğinden dolayı onunla gurur duyduğunu söyler. Fakat Mira Kokila’nın yalan söylediğini düşünür. Mansi ise bu durumu kendi lehine çevirmek için harekete geçer. Mansi’nin öfkeyle kırdığı kolonların arkasından elektrik kabloları çıkar. Gopi çamaşırları almak için yaklaştığında Vidya onu elektrik çarpmasından korkar ve onu kurtarır. Vidya artık annesinin yanında olacağını söyleyip babasından hesap sorar. Ahem Vidya’nın ısrarlarını kabul edip Gopi’yle barışacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com