Masum – Saathiya 333. Bölüm İzle

18 Şubat 2021 Perşembe

GOPİ ÖLÜMLE MÜCADELE EDİYOR

Masum’da bugün Gopi Mira yüzünden ağır yaralanır ve yaşam mücadelesi verir. Ahem Gopi’yi kaybetmekten çok korkar. Gopi yaşayacak mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 18 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölüm 333. bölümüyle izle7.com’da.

333. Bölüm

Gopi Mira yüzünden pencereden düşer ve ağır yaralanır. Apar topar hastaneye kaldırılan Gopi ameliyata alınır. Mansi Kinjal’den yardım ister fakat Kinjal olanları duyunca onlara çok kızar. Kinjal’in saf değiştiğini gören çok öfkelenen Mansi Gopi hakkında ağır sözler söyler. Mansi’nin sözlerini duyan Hetal ona bir ders verir. Öte yandan Ahem Gopi’ye yaşattıklarından dolayı büyük bir pişmanlık yaşar. Gopi’nin başına gelenleri öğrenen Kokila soluğu hastanede alır. Ahem’e öfkesini kusan Kokila onun Gopi’yi hak etmediğini söyler. Gopi ameliyattan sağ çıkabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com