Masum – Saathiya 334. Bölüm İzle

19 Şubat 2021 Cuma

GOPİ ÖLECEK Mİ?

Masum’da bugün Ahem Gopi’nin uyanması için dua eder. Doktorlar ise ondan ümidi keser. Gopi doktorların tedavisine cevap verecek mi? Sevilen Hint dizisi Masum 19 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölüm 334. bölümüyle izle7.com’da.

334. Bölüm

Ahem Gopi için dua etmek ister ve mabede gider. Doktor Gopi için umut kalmadığını söyleyince Vidya gözyaşları içerisinde babasını arar. Ahem telaşla hastaneye koşar ve Gopi’nin yanına girerek ondan uyanmasını ister. Fakat Gopi’nin durumu daha da ağırlaşır. Ahem ağlayarak onsuz yaşayamayacağını söyler. Onun sözlerini duyan Mansi ve Mira çok rahatsız olur. Vidya annesinin yanına girdiğinde onun ayaklarının hareket ettiğini görür. Gopi doktorların tedavisine cevap verecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com