Masum – Saathiya 355. Bölüm İzle

12 Mart 2021 Cuma

MODİ AİLESİNİ BEKLEYEN BÜYÜK ŞOK

Masum’da bugün Vidya Mira’nın yaptıklarını öğrenince yıkılır. Büyük bir oyunun içinde olduğunu anlayan Vidya ailesine haber vermek ister. Gora’nın evine giden Modi ailesi nasıl bir sürprizle karşılaşacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 12 Mart Cuma günü yayınlanan son bölüm 355. bölümüyle izle7.com’da.

355. Bölüm

Vidya Mira’nın Daram’la evlendiğini öğrenince büyük bir şok yaşar. Mira Vidya’nın kendisinden nefret ettiğini söyler. Vidya her ne kadar inkar etse de Mira kendi bildiğini okur. Yaşananlardan habersiz olan Gopi ve Ahem ise her yerde Mira’yı arar. Vidya annesine olanları anlatmaya çalışır fakat Gora onu engeller. Kızlarından haber alamayan Gopi çok endişelenir ve Gora’nın evine gitmek ister. Modi ailesi hep birlikte soluğu Gora’nın evinde alır. Kokila Gora’nın gerçek amacını öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com