Masum – Saathiya 358. Bölüm İzle

15 Mart 2021 Pazartesi

AHEM’DEN BEKLENMEDİK HAMLE

Masum’da bugün Gopi ve Kokila Mira’yı kurturmak ister. Yaşananları duyan Ahem çok öfkelenir. Gopi’ye kızan Ahem nasıl bir karar alacak? Sevilen dizi Masum 15 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 358. bölümüyle izle7.com’da.

358. Bölüm

Gora ve Daram Mira’dan kurtulmak için onu öldürmeye karar verir. Vidya ise ablasına zarar gelmesini önlemek ister. Kokila, Gopi ve Vidya toparlanıp Gora’nın evine gider. Kokila Gora’yı bağlarken, Gopi Daram’ı bir odaya kilitler. Gopi kızlarına zarar verirse Gora’yı öldüreceğini söyler. Gopi’nin sert tavrı Gora ve Daram’ı tedirgin eder. Öte yandan Ahem eve döndüğünde olanları öğrenir ve çok sinirlenir. Kokila ve Gopi’ye kızan Ahem ne yapacağını şaşırır. Sözleriyle Gopi’nin kalbini kıran Ahem nasıl bir karar alacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com