Masum – Saathiya 359. Bölüm İzle

16 Mart 2021 Salı

VİDYA AHEM’LE GİDECEK Mİ?

Masum’da bugün Ahem Vidya’yı evine getirmek için Gora’nın evine gider. Vidya’yı eve dönmeye ikna etmeye çalışan Ahem başarılı olacak mı? Sevilen Hint dizisi Masum 16 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 359. bölümüyle izle7.com’da.

359. Bölüm

Gora Vidya’dan kendilerine ait olan bir töreni başlatmasını ister. Vidya’nın perdenin arkasında asılan bir fotoğrafa vurmasını isteyen Gora amacına ulaşmak için her şeyi yapar. Vidya ise perdenin arkasında kimin fotoğrafı olduğunu merak eder. Perdeyi açtığında Kokila’nın fotoğrafını gören Vidya şok olur ve babaannesine hakaret edilmesine izin vermeyeceğini söyler. Vidya fotoğrafı indirmek isterken Gora ona engel olmaya çalışır. Tam bu sırada Ahem gelir ve kızına yardım eder. Birbirinin boğazına yapışan Ahem ve Daram kavga etmeye başlar. Ahem Vidya’yı alıp evine götürmeye çalışır. Vidya babasıyla gidecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com