Masum – Saathiya 363. Bölüm İzle

20 Mart 2021 Cumartesi

SONA HIRSIZLIK YAPIYOR

Masum’da bugün Mira Modi ailesini küçük düşürmek ister fakat başarısız olur. Sona ise evdeki altınları çalmak için harekete geçer. Kokila Sona’nın yaptıklarını anlayacak mı? Sevilen dizi Masum 20 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 363. bölümüyle izle7.com’da.

363. Bölüm

Gopi ailesi bayram için Gora’nın evine gider. Gopi Gora’yı herkesin içinde küçük düşürmeyi başarır. Gora’nın düştüğü durumu tersine çevirmek isteyen Mira Kokila’yı aşağılamaya başlar. Gopi onun sözlerine daha fazla dayanamaz ve Mira’ya tokat atar. Mira’nın yüzünde sivri sinek olduğu için vurduğunu söyleyen Gopi Kokila’dan destek alır. Kokila Gora’ya yaptıklarının cezasını ödeteceğini söyler. Öte yandan Sona ise evde kimsenin olmamasından yararlanıp Modi ailesinin altınlarını çalar. Kokila altınları Sona’nın çaldığını anlayacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com