Masum – Saathiya 365. Bölüm İzle

22 Mart 2021 Pazartesi

KOKİLA KURTULACAK MI?

Masum’da bugün Gora Kokila’yı bir sandığa hapseder ve o sandığı suya atar. Her yerde Kokila’yı arayan Gopi ve Ahem onu bulabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 22 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 365. bölümüyle izle7.com’da.

365. Bölüm

Gora Modi ailesini festival alanına çağırır. Gopi’ye festivalde başlarına büyük bir felaket geleceğini söyleyen Gora onları açık açık tehdit eder. Arabayı park eden Kokila gecikince Gopi endişelenmeye başlar. Gora adamlarından hazırlattığı sandığı getirmesini ister. Gopi her yerde Kokila’yı ararken Kokila sandığın içinde baygın bir şekilde yatar. Kokila’nın başının dertte olduğunu anlayan Gopi Ahem’i arar ve durumu bildirir. Gopi ve Ahem Kokila’yı bulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com