Masum – Saathiya 366. Bölüm İzle

23 Mart 2021 Salı

GORA AHEM’DEN İNTİKAM ALACAK

Masum’da bugün Gora yüzünden hastaneye kaldırılan Kokila yaşam mücadelesi verir. Ahem ise Daram’ı darp eder. Ahem’e öfkelenen Gora ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 23 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 366. bölümüyle izle7.com’da.

366. Bölüm

Gora Kokila’yı kilitli bir sandıkla nehre atar. Kokila’nın başına gelenleri anlayan Gopi ve Mira suya atlayıp onu kurtarmaya çalışır. Sudan çıkarılan Kokila apar topar hastaneye kaldırılır. Kokila yaşam mücadelesi verirken Gora ve Daram hastaneye gelir. Karşısında onları gören Gopi çok öfkelenir ve Gora’ya saldırır. Ahem annesinin intikamını almak için Daram’ı döver. Oğlunun düştüğü duruma çok öfkelenen Gora ne planlıyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com