Masum – Saathiya 367. Bölüm İzle

24 Mart 2021 Çarşamba

GORA NE PLANLIYOR?

Masum’da bugün Gora Ahem’den intikam almak için bir parti düzenler. Gora ve Daram Ahem’e ne yapmayı planlıyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 24 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 367. bölümüyle izle7.com’da.

367. Bölüm

Kokila hastanede yaşam mücadelesi verir. Gora ise evde büyük bir parti vermek ister. Vidya’ya annesini ve babasını çağırmasını söyleyen Gora, istediklerini yapmazsa onu evden kovacağını söyler. Vidya annesini arayıp partiye çağırır fakat gelmelerini istemez. Gora Ahem için planladığı tuzağı gerçekleştiremeyeceği için çok öfkelenir. Gopi Ahem’i de ikna eder ve kızları için partiye gider. Bir anda karşısında Ahem’i gören Gora’nın planı ne?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com