Masum – Saathiya 37. Bölüm İzle

28 Nisan Salı

KİNJAL KAÇABİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 28 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 37. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kinjal’in nişan günü gelir. Kinjal nişandan önce kaçmayı planlar. Kinjal planını uygulayabilecek mi?

37. Bölüm

Kinjal’in nişanı için evde hazırlıklar sürer. Urmila kızını görmek için Modi ailesinin evine gider. Rashi annesinin kendisine zarar verdiğini söyleyerek onunla konuşmak istemez. Gopi nişan için hazırlanır. Ahem başta olmak üzere herkes onun güzelliğinden çok etkilenir. Kinjal ise nişandan önce evden kaçmak için plan yapar. Kinjal kaçmayı başarabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com