Masum – Saathiya 372. Bölüm İzle

29 Mart 2021 Pazartesi

AHEM ÖLDÜ MÜ?

Masum’da bugün Madu Ahem’i kaçırır ve öldürmek ister. Kokila ile Cigar polisin haberiyle karakola gider. Ahem öldü mü? Ekranların sevilen dizisi Masum 29 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 372. bölümüyle izle7.com’da.

372. Bölüm

Kokila’dan intikam almak isteyen Madu Ahem’i öldürüp Gopi’den ayırmak için harekete geçer. Modi ailesi gelen bir telefonla yıkılır. Polisin Ahem’in cüzdanını ve ceketini bir ceset üzerinde bulduğunu öğrenen Kokila ile Cigar soluğu karakolda alır. Evde dua eden Gopi Ahem’in öldüğüne inanmak istemez. Kokila cesedin kimliğini teşhis etmek için morga girdiğinde bakamayacağını söyler. Cigar, örtüyü kaldırdığında Ahem’in cesediyle mi karşılaşacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com