Masum – Saathiya 373. Bölüm İzle

30 Mart 2021 Salı

AHEM KAYBOLUYOR

Masum’da bugün Mira ve Urmila Gora’ya karşı birlik olur. Öte yandan Ahem’in ortadan kaybolması herkesi endişelendirir. Ahem nerede? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 30 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 373. bölümüyle izle7.com’da.

373. Bölüm

Ahem’in ortadan kaybolması herkesi endişelendirir. Gopi her yerde Ahem’i arar. Gora’nın evindeyse Urmila onu büyük bir tuzağa düşürmeye çalışır. Gora’nın kendisini gizlice dinlediğini anlayan Urmila Daram ile Mira’nın buluşacağını söyler. Duyduklarına inanamayan Gora Daram’a çok kızar. Ahem’den ayrılık mesajı alan Gopi gözyaşlarına boğulur. Hemen Ahem’i arayan Gopi telefonun mabette olduğunu öğrenir. Kayıplara karışan Ahem nerede?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com