Masum – Saathiya 374. Bölüm İzle

31 Mart 2021 Çarşamba

DARAM VE MİRA ARASINDA NELER OLUYOR?

Masum’da bugün Gora Daram ve Mira’nın arasına girmek isterken onların daha da yakın olduklarını görür ve çok öfkelenir. Daram’a çok yakın davranan Mira ona gerçekten aşık mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 31 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 374. bölümüyle izle7.com’da.

374. Bölüm

Gopi nihayet Ahem’i bulur ve onu eve dönmesi için ikna eder. Ahem kızlarını koruyamadığı için hepsinden özür diler. Öte yandan Urmila Daram’ın Mira’ya olan ilgisini fark eder ve onu yönlendirmeye çalışır. Gora Daram’daki değişikliği görünce çok rahatsız olur ve ona kendisine gelmesini söyler. Mira Daram’a destek çıkar ve onun yanında durur. İkilinin yakınlaşmasını engellemeye çalışan Gora çok öfkelenir. Daram’a çok yakın davranan Mira ona gerçekten aşık mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com