Masum – Saathiya 376. Bölüm İzle

2 Nisan 2021 Cuma

GORA’DAN YENİ HAMLE

Masum’da bugün Gora geri adım atar ve Mira’dan özür diler. Mira ona karşı zafer kazandığını düşünür. Gora’nın gerçek niyeti ortaya çıkacak mı? Sevilen Hint dizisi Masum 2 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 376. bölümüyle izle7.com’da.

376. Bölüm

Gora Daram’ı kendi tarafına çekmek için geri adım atmış numarası yapar ve herkesten özür diler. Mira onun bu oyununu anlamaz ve kendisinin kazandığını düşünür. Urmila ise her şeyin bir oyun olduğunu söyleyerek onu uyarır. Fakat Mira onun uyarılarına kulak asmaz. Gora’dan sonra Kokila ve Gopi’den de intikamını alacağını söyleyen Mira’nın gözü hiçbir şeyi görmez. Öte yandan Gora Daram’a Modi ailesiyle barışacağını söyler. Daram annesinin gerçek niyetini öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com