Masum – Saathiya 379. Bölüm İzle

5 Nisan 2021 Pazartesi

GORA MODİ AİLESİNİN EVİNDE

Masum’da bugün Gora oğlu için Modi evine gelir. Gopi ve Ahem’i tehdit eden Gora karşısında çok güçlü bir aile bulur. Hetal ailesine hakaret eden Gora’ya ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 5 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 379. bölümüyle izle7.com’da.

379. Bölüm

Mira’nın eve dönüşü Daram’ı çok üzer. Planları istediği gibi gitmeyen Madu ise Gopi’yi Kokila’ya karşı doldurur. Fakat Gopi kayınvalidesine laf söyletmez. Onun Kokila’yı desteklemesi Madu’yu çok öfkelendirir. Öte yandan Gora Gopi’nin Daram’ı göz altına aldırmasına çok öfkelenir ve soluğu Modi ailesinin evinde alır. Gora Gopi’ye gözdağı vermek isterken karşısında Ahem’i bulur. Ahem ve Gopi’nin güçlü duruşuna rağmen Gora inadından vazgeçmez. Onun bu haline dayanamayan Hetal ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com