Masum – Saathiya 38. Bölüm İzle

29 Nisan Çarşamba

AHEM GOPİ’YE KARŞI BİR ADIM ATACAK MI?

Kanal 7’nin ekranlarının sevilen dizisi Masum – Saathiya 29 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 38. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kinjal Eleş ile nişanlanır. Rashi ise nişandaki aksilikler yüzünden evin anahtarlarını kaybeder. Gopi ise Ahem’e yardım etmek ister. Ahem Gopi’nin yardımını kabul edecek mi?

38. Bölüm

Kinjal son anda kaçmaktan vazgeçer. Rashi ise Kinjal’in nişan yüzüğünü kaybeder. Hetal herkesin önünde rezil olduklarını söyleyerek Rashi’yi azarlar ve evin anahtarlarını onun elinden alır. Kokila ve Hetal’den intikam almak isteyen Urmila Kinjal’in planlarını kullanmaya karar verir. Kokila evde tadilat işleri başlatır. Boya ve toz kokusundan rahatsız olan Ahem alerji yüzünden rahat edemez. Onun bu haline dayanamayan Gopi ona yardım etmek için kolları sıvar. Ahem Gopi’nin yardımını kabul edecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com