Masum – Saathiya 380. Bölüm İzle

6 Nisan 2021 Salı

DARAM HAKİM KARŞISINDA

Masum’da bugün Daram mahkemede hakim karşısına çıkar. Daram’ın avukatı Mira’ya iftira atarken, Mira davanın seyrini değiştirecek bir ifade verir. Daram serbest kalacak mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 6 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 380. bölümüyle izle7.com’da.

380. Bölüm

Durga Modi ailesinin evine gelir ve onlardan Daram’ı serbest bıraktırmalarını ister. Daram’ın Mira’yı çok sevdiğini söyleyen Durga onları etkilemeye çalışsa da başarılı olamaz. Mahkeme günü geldiğinde Gora Gopi’nin karşısına çıkar ve oğlunu onların eline bırakmayacağını söyler. Daram Mira’ya ona aşık olduğunu itiraf edince Mira gözyaşlarına boğulur. Daram’ın avukatı Mira’ya iftira atar. Avukatın sözlerini duyan Ahem çok öfkelenir. Mira ise davanın seyrini değiştirecek bir ifade verir. Daram serbest kalacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com