Masum – Saathiya 384. Bölüm İzle

10 Nisan 2021 Cumartesi

GOPİ ZOR DURUMDA

Masum’da bugün Gopi Premnata yüzünden Mira’yı Gora’nın evine gönderir. Onun baskılarına dayanamayan Gopi herkesin Kokila sandığı Premnata’yı tokatlar. Köşeye sıkışan Gopi ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum 10 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 384. bölümüyle izle7.com’da.

384. Bölüm

Mira Daram’ın yaralandığını öğrenince soluğu hastanede alır. Gopi kızının bu durumunu gördüğünde Mira’nın Daram’a aşık olduğunu anlar. Premnata ise Gopi’ye baskı yapar ve Mira’yı Gora’nın evine göndermesini ister. Gopi istemeyerek de olsa Mira’ya Daram’la kalması gerektiğini söyler. Mira annesindeki bu değişikliği görünce yıkılır. Premnata’nın yaptıklarına çok öfkelenen Gopi onu hırpalar. Ahem Gopi’nin annesine vurduğunu görünce şok olur. Ahem Gopi’nin neden böyle davrandığını öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com