Masum – Saathiya 385. Bölüm İzle

11 Nisan 2021 Pazar

KOKİLA KAÇABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün Premnata Gopi’yi akıl hastanesine kapattırmak ister. Doktor Kokila’ya kan testi yapmak isteyince Premnata paniğe kapılır. Kokila Premnata’dan kurtulabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 11 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölüm 385. bölümüyle izle7.com’da.

385. Bölüm

Gopi Premnata yüzünden delirmiş gibi davranır. Onun davranışları karşısında çaresiz kalan Ahem onu bağlamak zorunda kalır. Eve gelen doktor Gopi’nin akıl hastanesine yatırmak ister. Premnata Gopi’nin durumuna üzülmüş numarası yapar ve baygınlık geçirir. Doktor ona kan tahlili yapmak isteyince Premnata panikler. Kokila’ya gidip onu Gopi’nin yanına götüreceğini ve kendisinden kan alınacağını söyleyen Premnata onu gerçekleri söylememesi için tehdit eder. Kokila Premnata’nın elinden kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com