Masum – Saathiya 399. Bölüm İzle

25 Nisan 2021 Pazar

GORA’NIN OYUNU BOZULACAK MI?

Masum’da bugün Gora Kokila’nın tüm gerçeklerini bildiğini öğrenir. Mira ise Gora’nın arabasına takip sistemi kurar. Modi ailesi Daram’a ulaşabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum 25 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölüm 399. bölümüyle izle7.com’da.

399. Bölüm

Mira Daram’ın yaşadığını öğrenince çok sevinir. Kokila ve Gopi Daram’ın peşine düşer. Gora ise Modi ailesinin evine gelir ve onlara beddua etmeye başlar. Onun sözleri karşısında daha fazla dayanamayan Gopi, Gora’yı susturur. Kokila, Gora’nın tüm planlarını bildiğini söyler ve onu köşeye sıkıştırır. Foyası ortaya çıkan Gora daha da hırçınlaşır. Vidya ise bir yolunu bulur ve Gora’nın arabasına takip sistemi kurar. Modi ailesi, Gora’nın Daram’ı nerede sakladığını bulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com