Masum – Saathiya 40. Bölüm İzle

1 Mayıs Cuma

KOKİLA’YI BEKLEYEN SORUN

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 1 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 40. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi ve Urmila Kokila’yı herkesin içinde küçük düşürmek için bir plan yapar. Tören sırasında büyük bir şok yaşayan Kokila ne yapacak?

40. Bölüm

Modi ailesinin evinde bayram telaşı yaşanır. Urmila kızını ziyaret eder. Rashi Urmila’ya yaşadıklarını anlatır ve Kokila’dan intikam almak için plan yaparlar. Planını rahat rahat uygulamak isteyen Urmila Gopi’yi yanından uzaklaştırır. Kokila ve Gopi’nin hazırladığı helvaya kandil yağı koyan Urmila onların rezil olması için elinden geleni yapar. Akşam ailece gerçekleştirilen törende Gopi helvayı dağıtır. Helvada kandil yağı olduğunu anlayan Kokila büyük bir şok yaşar. Herkesin içinde küçük düşen Kokila ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com