Masum – Saathiya 400. Bölüm İzle

26 Nisan 2021 Pazartesi

MİRA İDAMA MAHKUM EDİLDİ

Masum’da bugün Gora Modi’nin idam cezası alması için her yolu dener ve başarılı olur. Kızlarının ölümüne göz yummak istemeyen Modi ailesi Mşra’yı kurtarabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 400. bölümüyle izle7.com’da.

400. Bölüm

Gora, mahkeme tarihini öne çekmeyi başarır. Daram’ı bulmak için uğraşan Kokila’nın zamanı daralır. Kokila, Daram’ın içinde olduğu ambulansı bulur ve Gopi’yle birlikte onu kaçırır. Fakat Gora onları büyük bir tuzağa düşürür ve tutuklanmalarını sağlar. Gopi ve Kokila mahkemeye Daram’ın yaşadığını ispatlayamayınca, Mira’ya idam cezası verilir. Gora Daram’ı alır ve evindeki depoya saklar. Onu sürekli uyutan Gora kimseye yakalanmamak için çaba gösterir. Modi ailesi kızlarını idamdan kurtarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com