Masum – Saathiya 402. Bölüm İzle

28 Nisan 2021 Çarşamba

DARAM HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Masum’da bugün Daram mahkemeye yetişir ve Mira’yı kurtarır. Annesinin oynadığı oyunu öğrenen Daram Gora’ya tüm öfkesini kusar. Kendisine yeni bir yol çizmeye karar veren Daram ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 28 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 402. bölümüyle izle7.com’da.

402. Bölüm

Kokila Durga sayesinde Daram’ı bulur ve kurtarır. Hemen mahkemeye koşan Daram ve Gopi, Mira’yı kurtarmayı başarır. Daram eve geldiğinde Gora ona kendisini acındırmaya çalışır. Fakat Şarvan babaannesinin yaptığı şey yüzünden ona kızar. Daram oğlunu susturur ve her şeyi bildiğini söyler. Gora oğlunun kendisinden yana olduğunu düşünerek rahatlar. Mira Gora’yı polise şikayet etmek ister. Daram’ın suskunluğu herkesin kafasını karıştırır. Gora oğluna yaklaşmak istediğinde Daram’dan hiç beklemediği bir hamle gelir. Annesine öfkesini kusan Daram kendisine nasıl bir yön çizecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com