Masum – Saathiya 404. Bölüm İzle

30 Nisan 2021 Cuma

GORA HAREKETE GEÇİYOR

Masum’da bugün Gora Modi ailesinden intikam almak için harekete geçer. Gopi, Kokila, Mira ve Vidya Gora’nın elinden kurtulabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 30 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölüm 404. bölümüyle izle7.com’da.

404. Bölüm

Gora Daram’a şehri terk edeceğini söyledikten sonra gerçek planını uygulamaya geçer. Modi ailesinin başına büyük bir iş açmayı hedefleyen Gora, Gopi, Vidya, Kokila ve Mira’yı kaçırır. Tüm Modi ailesinden intikam alacağını söyleyen Gora, Mira’ya silah doğrultur. Durga Mira’nın önüne geçer ve kurşunların hedefi olur. Gora Kokila’ya kırık camların üzerinde yürümesini söyler. Gopi annesinin çektiği eziyete dayanamaz ve Gora’yı tehdit eder fakat Gora onları rahat bırakmaya yanaşmaz. Modi ailesinin dört kadını Gora’nın elinden kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com