Masum – Saathiya 405. Bölüm İzle

1 Mayıs 2021 Cumartesi

MİRA SANSKAR’LA EVLENECEK

Masum’da bugün Gora yaptıkları yüzünden hapse girer. Mira ise Daram’dan boşanıp Sanskar ile evleneceğini söyler. Herkesi şok eden Mira ne planlıyor? Kanal 7’nin sevilen günlük Hint dizisi Masum 1 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 405. bölümüyle izle7.com’da.

405. Bölüm

Kokila ve Gopi hızlı davranarak Gora’nın elinden kurtulmayı başarır. Gora Daram’a Kokila’nın kendisini öldürmek istediğini söyler. Fakat Daram gerçekleri bildiğini söyleyip Durga’yı öldürdüğü için Gora’yı polise teslim eder. Her şey normale döndüğünde Kokila, Daram ve Mira’nın birbirlerine aşık olduğunu, onların yeniden evlenmesi gerektiğini düşünür. Ahem onların aşkına itiraz edince Gopi onu ikna etmeye çalışır. Öte yandan Mira Daram’a Sanskar ile evleneceğini herkese ilan eder. Neye uğradığını şaşıran Daram, sevdiği kadının bir başkasıyla evlenme isteği karşısında şok olur. Mira ne planlıyor?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com