Masum – Saathiya 421. Bölüm İzle

17 Mayıs 2021 Pazartesi

MANSİ GERİ DÖNDÜ

Masum’da bugün Mansi’nin geri dönüşü tüm dengeleri alt üst eder. Cigar’ın tüm parasını kaybettiğini öğrenen Mansi ne planlıyor? Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum 17 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 421. bölümüyle izle7.com’da.

421. Bölüm

Sona, Mona yüzünden evde bir kaza geçirir ve doğumu başlar. Hastaneye gitmeye zamanı olmayan Sona evde doğum yapmak zorunda kalır. Premila ve Gopi onun doğum yapmasını sağlar. Öte yandan Cigar yağmurda mahsur kalır. Bir anda önünde duran arabada Mansi’yi görür ve onun evine gider. Ahem’in öldüğünü öğrenen Mansi şok olur. Tüm parasını kaybeden Cigar, zor günler yaşar. Mansi ona yaklaşmak için her fırsatı kullanır. Cigar’ın parasının olmadığını öğrenen Mansi ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com