Masum – Saathiya 428. Bölüm İzle

24 Mayıs 2021 Pazartesi

MANSİ’Yİ BEKLEYEN ŞOK

Masum’da bugün Mansi karşısında Ahem’i görünce şok olur. Karşısındaki kişinin Ahem olmadığını ispatlamak isteyen Mansi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 428. bölümüyle izle7.com’da.

428. Bölüm

Mansi Shekar ile birlikte Gopi’yi almaya gider. Kokila Gopi’yi vermeyeceklerini söylese de Mansi polis zoruyla onu almaya çalışır. O sırada odaya giren Jagi, kendisinin Ahem olduğunu ve ölmediğini söyleyerek Mansi’yi şok eder. Gördüğü kişinin Ahem olmadığını düşünen Mansi onun gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için Cigar’ı tehdit eder. Cigar ailesini Mansi’nin elinden kurtarmak için bir yol arar. Mansi, Ahem’in parmak izini Jagi’ninkiyle karşılaştırmak ister. Parmak izi sonuçları nasıl çıkacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com