Masum – Saathiya 43. Bölüm İzle

4 Mayıs Pazartesi

KOKİLA VE HETAL ARASINDA GERGİNLİK

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Masum – Saathiya 4 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 43. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Ahem Gopi’ye hakaret ederek onu ağlatır. Gopi’deki tuhaflığı gören Hetal onunla konuşmak ister. Onları bir arada gören Kokila nasıl bir tepki verecek?

43. Bölüm

Rashi Gopi’yi Ahem’in ona ilgi duyduğunu söyleyerek heyecanlandırır. Umutlanan Gopi Ahem’in odasında süsleme yapar. Ahem eve gelip Gopi’yi odasında görünce çok öfkelenir ve odasında yaptığı değişiklikler için kızar. Gözyaşlarına boğulan Gopi Ahem’in hakaretleri karşısında yıkılır. Hetal Gopi’de bir tuhaflık olduğunu sezer ve onunla konuşmaya çalışır. Hetal’in ilgisi karşısında ağlamaya başlayan Gopi yaşadıklarını anlatmaktan çekinir. Onların dertleştiğini gören Kokila ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com