Masum – Saathiya 430. Bölüm İzle

26 Mayıs 2021 Çarşamba

DARAM VE MİRA ARASINDA GERİLİM

Masum’da bugün Mansi Gopi’yi küçük düşürmek için bir parti düzenler. Naia ise Mira ve Daram’ın arasını açmak için bir tuzak hazırlar. Mira Daram’a masum olduğunu ispatlayabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 26 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 430. bölümüyle izle7.com’da.

430. Bölüm

Mansi ailesiyle birlikte Modi evine yerleşmeye karar verir. Onun bu hamlesi Kokila ve Gopi’nin canını sıkar. Mansi yeni evinde arkadaşları için parti vermek ister. Partide Gopi’yi küçük düşürmek isteyen Mansi, onun yemekleri yapmasını sağlar. Öte yandan Mira’nın evinde ise Daram kızının kurduğu tuzağa düşer. Mira’nın polis memuruyla arasında bir şeyler olduğunu düşünen Daram, karısına çok sert davranır. Mira ise kocasının kendisini yanlış anladığını düşünürken Daram büyük bir kalp kırıklığı yaşar. Mira Daram’a masum olduğunu ispatlayabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com