Masum – Saathiya 433. Bölüm İzle

29 Mayıs 2021 Cumartesi

CAGİ MANSİ’YLE EVLENECEK Mİ?

Masum’da bugün Premila, Gopi ve Cagi’nin planını bozmak için harekete geçer. Kendisini bir anda düğün töreninde bulan Cagi ne yapacağını şaşırır. Cagi ve Gopi bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 29 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 433. bölümüyle izle7.com’da.

433. Bölüm

Cagi, Ahem’in kılığına girerek Mansi’yi kendisine inandırmayı başarır. Mansi, Ahem’in ruhuyla konuştuğunu düşünürken evin tapusunun nerede olduğunu ona söyler. Gopi ve Urmila tapuları almak için Mansi’nin söylediği yere gider. Fakat onların planını çözen Premila onlardan önce davranıp tapuları alır. Elleri boş dönen Urmila ve Gopi yeni bir çözüm yolu arar fakat Premila onların tüm imkanlarını ellerinden alır. Mansi Ahem ile evleneceğini düşünerek düğün hazırlıkları yapar. Gopi ve Cagi’nin oyunlarını bozmak isteyen Premila ona yardım eder. Cagi Mansi’nin yanına gittiğinde onun düğün hazırlıklarını görür. Cagi ve Gopi Premila’nın kurduğu tuzaktan kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com