Masum – Saathiya 434. Bölüm İzle

30 Mayıs 2021 Pazar

GOPİ’Yİ BEKLEYEN SÜRPRİZ

Masum’da bugün Modi ailesi sonunda evlerini Mansi’nin elinden almayı başarır. Premila ise kızının intikamını almak ister. Gopi nasıl bir tuzağa düşecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum 30 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 434. bölümüyle izle7.com’da.

434. Bölüm

Cagi Mansi’nin yaptıklarına daha fazla dayanamaz ve Ahem olmadığını itiraf eder. Çok öfkelenen Mansi evi satmak için harekete geçer. Fakat Gopi evin tapularını bulup yeniden tüm evin sahibi olur. Mansi ve ailesini evden kovan Modi ailesi çok rahatlar. Kokila bu güzel haberi hızlıca Cigar’a verir. Gopi başlarındaki sorundan kurtulduğu için dans etmeye başlar. Uzun zamandır onu ilk kez bu kadar neşeli gören Kokila çok duygulanır. Premila ise kızının düştüğü durum karşısında sakinliğini koruyamaz ve bir plan yapar. Premila Gopi’yi nasıl bir tuzağa düşürecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com