Masum – Saathiya 439. Bölüm İzle

4 Haziran 2021 Cuma

CAGİ’NİN KALBİ KIRILIYOR

Masum’da bugün Gopi Cagi’yi evlenmesi için ikna etmeye çalışır. Onun bu çabası Cagi’nin kalbini kırar. Cagi evlenecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum 4 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 439. bölümüyle izle7.com’da.

439. Bölüm

Urvaşi oğlunun gün geçtikçe Gopi’ye daha çok aşık olduğunu fark eder. Bunun önüne geçmek isteyen Urvaşi büyük bir plan yapar ve her şeyden habersiz olan Gopi’nin yanına gider. Ondan Cagi’yi evlenmesi için ikna etmesini isteyen Urvaşi, gelin adaylarının fotoğraflarını Cagi’ye göstermesini söyler. Urvaşi’nin söylediklerini mantıklı bulan Gopi Cagi’yle konuşmaya karar verir. Cagi Gopi’nin sözlerini duyunca şok olur. Gopi’ye olan aşkını itiraf edemeyen Cagi, onun sözlerine ne tepki verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel