Masum – Saathiya 451. Bölüm İzle

16 Haziran 2021 Çarşamba

CAGİ AHEM’İN KATİLİ Mİ?

Masum’da bugün Kokila Ahem’i Cagi’nin öldürdüğünü söyleyip onu hapse attırır. Gopi ilk başta annesine inansa da sonrasında daha sakin düşünüp gerçeğin peşine düşer. Gopi gerçekleri öğrenebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum 16 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 451. bölümüyle izle7.com’da.

451. Bölüm

Kokila Ahem’in ölümünden Cagi’nin sorumlu olduğunu öğrenir ve büyük bir yıkım yaşar. Bu gerçeği tüm ailesine anlatan Kokila, onu polise şikayet eder. Gopi ise duydukları karşısında şok olur ve gözyaşlarına boğulur. Kocasının katiliyle evli olduğunu söyleyen Gopi, polislerden onu hapse atmalarını ister. Cagi Ahem’i isteyerek öldürmediğini söylese de kimseyi ikna edemez. Urvaşi ve Urmila Cagi’nin suçu ispatlanana kadar sakin olmaları gerektiğini düşünür. Urvaşi Cagi’nin suçlu olduğu ispatlanırsa onun idamını isteyeceğini söyler. Gerçeğin peşine düşen Gopi Cagi hakkında neler öğrenecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com