Masum – Saathiya 455. Bölüm İzle

20 Haziran 2021 Pazar

PARİ VE MONA İŞ BAŞINDA

Masum’da bugün Pari ve Mona Kokila ile Urvaşi’yi birbirlerine düşman etmek ister. Onların oyununa gelen Urvaşi Kokila’ya çıkışır. Gopi yaşananların ardında Mona ve Pari’nin olduğunu anlayacak mı? Sevilen Hint dizisi Masum 20 Haziran Pazar günü yayınlanan son bölüm 455. bölümüyle izle7.com’da.

455. Bölüm

Kokila Cagi ve Gopi’nin birlikteliklerini onaylar. Modi ailesinde her şey yoluna girdiği düşünülürken Mona ve Pari yeniden her şeyi bozmaya çalışır. Kokila ve Urvaşi’yi birbirine düşürmek isteyen ikili hemen harekete geçer. Urvaşi Kokila’nın oğlunu elinden aldığını düşünür ve ondan hesap sorar. Onun bu hamlesi karşısında şok olan Kokila kendisini savunur. Cagi annesini sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Gopi Urvaşi’deki bu değişimin sebebini anlamaya çalışır. Gopi Pari ve Mona’nın yaptıklarını öğrenebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com