Masum – Saathiya 456. Bölüm İzle

21 Haziran 2021 Pazartesi

URVAŞİ’NİN BAŞI DERTTE

Masum’da bugün Gora Urvaşi’nin her şeyi bildiğini anlayınca onu öldürmek için harekete geçer. Urvaşi Gora’nın elinden kurtulabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 21 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 456. bölümüyle izle7.com’da.

456. Bölüm

Modi ailesi Mira’nın bebeklerinin isim törenleri için onların evine gider. Urvaşi tesadüfen Gora’nın odasına gider ve onun aslında büyük bir plan peşinde olduğunu anlar. Gora Urvaşi’nin her şeyi öğrendiğini anlayınca adamlarına onu öldürmesi için emir verir. Adamlar Urvaşi’yi bayıltıp gizlice evden çıkarır. Gopi, Urvaşi’nin ortada olmadığını anlayınca onu merak etmeye başlar. Urvaşi kendine geldiğinde esir tutulduğu yerden kaçmayı başarır. Bir tören alanına giden Urvaşi Gora’nın elinden kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com