Masum – Saathiya 457. Bölüm İzle

22 Haziran 2021 Salı

GORA HAREKETE GEÇİYOR

Masum’da bugün Gora Kokila’nın hapse girmesini sağlar. Onu ziyaret eden Gora yapacağı tüm kötülükleri Kokila’ya anlatır. Kokila Gora’ya engel olabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 22 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 457. bölümüyle izle7.com’da.

457. Bölüm

Gora Urvaşi’yi öldürmek isterken Gopi onu kurtarır. Urvaşi’nin boğazını iple kesen Gora hemen kaçmaya çalışır. Durumu ağır olan Urvaşi hastaneye kaldırılır fakat Gora onu orada da rahat bırakmaz. İşini tamamlamak isteyen Gora Modi ailesi içeri girince paravanın arkasına saklanır. Urvaşi polislere paravanın arkasını işaret etmek ister fakat polisler paravanın önünde duran Kokila’nın suçlu olduğunu düşünüp onu karakola götürür. Gora Kokila’yı ziyaret eder ve hain planlarını ona anlatır. Modi ailesi evdeyken bomba patlatacağını söyleyen Gora bu sefer amacına ulaşabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com