Masum – Saathiya 458. Bölüm İzle

23 Haziran 2021 Çarşamba

GORA’YA AĞIR DARBE

Masum’da bugün Kokila ailesi için Gora’nın zulmüne katlanır. Bununla yetinmeyen Gora Daram’ın tüm mal varlığına sahip olmak ister. Çanda’nın kendisini tuzağa düşürdüğünü öğrenen Gora ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 23 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 458. bölümüyle izle7.com’da.

458. Bölüm

Gora gerçekleri kimseye söylememesi için Kokila’yı tehdit eder. Gopi Kokila’da bir garipliği fark eder fakat ona gerçekleri itiraf ettiremez. Köşeye sıkışan Kokila Gora’nın ailesine zarar vermemesi için elinden geleni yapar. Gora adamlarına Mira’yı kaçırmalarını söyler. Daram’ın tüm mal varlığını kendi üzerine geçirmek isteyen Gora bunun için Çanda’yı kullanır. Fakat Çanda onun dediğini yapmak yerine tüm mal varlığını kendi üzerine alır. Gora bunu duyunca ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com