Masum – Saathiya 459. Bölüm İzle

24 Haziran 2021 Perşembe

EVDEKİ GİZEMLİ KİŞİ KİM?

Masum’da bugün Gopi evlerinde dolaşan gizemli kızın kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Kızın başına gelenleri öğrenince büyük bir şok yaşayan Gopi ne yapacak? Ekranların sevilen günlük dizisi Masum 24 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölüm 459. bölümüyle izle7.com’da.

459. Bölüm

Gopi evde dolaşan yabancı bir adam görür ve hemen Cagi’ye haber verir. Evdeki gizemli adam kaçmaya çalışırken Cagi onu yakalamak ister fakat adam Gopi’yi rehin alır. Bir şekilde onun elinden kurtulan Gopi polisi arar. Cagi adamın peşinden gidince Gopi çok endişelenir. Cagi Gopi’nin kendisini düşündüğünü görünce çok mutlu olur. Öte yandan Gopi günlerdir evlerinde saklanan kızı görür. Onun kim olduğunu ve neden evlerinde gizlendiğini öğrenmeye çalışan Gopi duyduklarından sonra ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com