Masum – Saathiya 46. Bölüm İzle

7 Mayıs Perşembe

AHEM BEBEĞİN BABASININ PEŞİNE DÜŞÜYOR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Masum – Saathiya 7 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 46. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kinjal’in büyük sırrı ortaya çıkar ve nişan bozulur. Ahem bebeğin babasını öğrenmek için her yolu dener. Gopi Ahem’e gerçekleri anlatacak mı?

46. Bölüm

Herkes Kinjal’in hamile olduğunu öğrenir ve evde yer yerinden oynar. Büyük bir ihanete uğrayan Eleş nişanı bozar. Herkesin içinde küçük düşen Kinjal gözyaşlarına boğulur. Ahem Kinjal’le konuşmak için odasına gider ve onun telefonda konuştuğunu duyunca çok öfkelenir. Ahem Kinjal’e tokat atmak üzereyken Gopi araya girer ve engel olur. Kokila Gopi’ye Ahem’in bebeğin babasının adını söylememesini tembihler. Fakat Ahem onların bu konuşmalarını duyar ve Gopi’ye bebeğin babasın adını sorar. Gopi Umang’ın adını verecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com