Masum – Saathiya 461. Bölüm İzle

26 Haziran 2021 Cumartesi

BAVANİ SİTA’YI KAÇIRIYOR

Masum’da bugün Bavani Sita’yı geri almak için büyük bir tuzak kurar. Gopi ve Cagi, Sita’yı onun elinden kurtarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 26 Haziran Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 461. bölümüyle izle7.com’da.

461. Bölüm

Sita’nın üvey annesi Bavani onu kaçırmak için yeniden harekete geçer. Bunun için Sita’nın annesinin ölüm yıl dönümünü fırsat bilen Bavani Modi ailesinin evindeki törene gelir. Gopi onu istemese de Bavani onları ikna etmeyi başarır ve bir tütsü yakar. Tütsünün içindeki ilaç tüm Modi ailesini bayıltır. Bavani Sita’yı kaçırmayı başarır. Gopi ve Cagi kendisine geldiğinde Sita’nın başına gelenleri anlayıp onların peşine düşer. Bavani’nin evine giden Gopi ve Cagi Sita’yı geri alabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com