Masum – Saathiya 464. Bölüm İzle

29 Haziran 2021 Salı

VİDYA GORA’NIN YAPTIKLARINI ÖĞRENİYOR

Masum’da bugün Vidya başından beri yaşanan her şeyin sorumlusunun Gora olduğunu öğrenince neye uğradığını şaşırır. Ailesini korumak için çabalayan Vidya Gora’yla baş edebilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 29 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 464. bölümüyle izle7.com’da.

464. Bölüm

Kokila Vidya’yı hapishanede görünce büyük bir şok yaşar. Vidya gözyaşları içinde başına gelenleri anlatırken Kokila onu sakinleştirmeye çalışır. Her şeyin arkasında Gora’nın olduğunu söyleyen Kokila Vidya’ya Gora’nın sözlerini bir bir aktarır ve onu bu bilgileri gizlemesi için tembihler. Gopi Vidya’nın başına gelenleri öğrenince onu kefaretle serbest bıraktırır. Eve dönen Vidya, Mira’nın yerini öğrenmek için bir plan yapar. Gora’nın karşısına dikilen Vidya ondan hesap sorar. Vidya Gora’yla baş edebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com