Masum – Saathiya 468. Bölüm İzle

3 Temmuz 2021 Cumartesi

GOPİ OĞLU OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Masum’da bugün Gopi Vidya’nın kendi kızı olmadığını, aslında bir oğlu olduğunu öğrenince şok olur. Gopi oğlunu Hindistan’a götürebilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 3 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 468. bölümüyle izle7.com’da.

468. Bölüm

Gopi’yi arayıp apar topar Singapur’a gelmesini söyleyen Antra onu karşısında görünce çok sevinir. Ölüm döşeğindeki Antra Gopi’ye Vidya’nın kendisinin kızı olduğunu, doğumda bebekleri değiştirdiğini söyler. Aslında bir oğlu olduğunu öğrenen Gopi büyük bir şok yaşar. Öz oğlunun düzgün yetişmemiş bir genç olduğunu gören Gopi, onu kendi evine götürmeye karar verir. Riki Antra’nın tüm mirasını Gopi’ye bıraktığını öğrenince çok öfkelenir. Gopi onun karşısına dikilir ve onu Hindistana götüreceğini söyler. Riki Gopi’ye ne cevap verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com