Masum – Saathiya 470. Bölüm İzle

5 Temmuz 2021 Pazartesi

RİKİ MODİ EVİNDE

Masum’da bugün Gopi Riki ile birlikte Modi evine gelir. Riki’nin karakterini düzeltmek isteyen Gopi çok zorlanır. Gopi nasıl bir yola başvuracak. Sevilen Hint dizisi Masum 5 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 470. bölümüyle izle7.com’da.

470. Bölüm

Gopi oğlu Riki’yi Modi ailesinin evine getirmeyi başarır. Riki uygunsuz davranışlarıyla herkesin sinirini bozar. Gopi onu yola getirmeyi kafasına koysa da işinin çok zor olacağını düşünür. Cagi Gopi’ye yardım edeceğini söyler. Gopi bir ay sonra Riki’yi istediği gibi biri haline getireceğine söz verir. Fakat Riki onun işlerini zorlaştırmak için elinden geleni yapar. Köşeye sıkışan Gopi ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YENİ BÖLÜMLER izle7.com